Wyszukaj
50 zł zamiast 100 zł:
Zabieg ultradźwiękowy na twarz (kawitacja + sonoforeza) w Atelier Lanchee!
Informacje dotyczące oferty

50 zł zamiast 100 zł: Zabieg ultradźwiękowy na twarz (kawitacja + sonoforeza) w Atelier Lanchee!

Zabieg odświeżająco – nawilżający na twarz z zastosowaniem ultradźwięków – peelingu kawitacyjnego i sonoforezy.

Opis:

Peeling kawitacyjny wykonywany jest on za pomocą specjalnego urządzenia , nazywanego skin cleaner’em, o którym dowiesz się więcej wybierając odpowiednią zakładkę z górnego menu. W skrócie, jest to urządzenie, które wytwarzając ultradźwięki oczyszcza naszą skórę.

Kawitacja nie tylko leczy, ale także poprawia wygląd naszej cery. Wykonanie tego zabiegu poprawia mikrokrążenie, oczyszcza skórę z warstwy martwego naskórka, ale także usuwa zalegająca w porach skóry sebum.

Zastanawiasz się pewnie czym peeling kawitacyjny różni się od klasycznego peelingu. Oba zabiegi mają na celu złuszczenie martwego naskórka, przez co uzewnętrznia się młoda, zdrowa warstwa skóry. Kawitacja dale lepsze efekty ponieważ ultradźwiękowa technologia pozwala docierać bardziej w głąb skóry niż w przypadku zwykłego rodzaju peelingu.

Zabieg ten ma bardzo szerokie zastosowanie, głównie ze względu na to, że odbywa się on bez wewnętrznej interwencji chirurgicznej. Dlatego też doskonale nadaje się on dla osób, które posiadają wrażliwą, delikatną skórę. Najlepsze efekty osiągniemy stosując go regularnie, średnio raz na miesiąc.

Peeling kawitacyjny jest też doskonałą formą zwalczania uporczywego dla bardzo wielu osób trądziku. Dogłębne oczyszczenie skóry pozwoli nam wyzbyć się trądziku na bardzo długi czas. Przeczytaj także jakie są dokładne wskazania do wykonania tego zabiegu:

 • trądzik
 • zmarszczki
 • cellulite
 • skóra zniszczona poprzez palenie tytoniu
 • sinienia i opuchlizna w okolicy oczu
 • słabo odżywienia skóra
 • regeneracja skóry
 • przebarwienia

Tak więc jeśli spełniasz któryś z wyżej wymienionych czynników to pozostań na naszej stronie i poznaj wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Staraliśmy się, aby wszystkie informacje były zapisane w sposób łatwy do zrozumienia.

Sonoforeza
Pierwszym sposobem wprowadzania w zasadzie każdego rodzaju substancji aktywnej małocząsteczkowej jest sonoforeza, czyli wprowadzanie za pomocą ultradźwięków.

Wyobraźmy sobie drobnozirniste sito i wilgotny, wieloziarnisty piasek, przy czym tylko najdrobniejsze ziarna są w stanie przecisnąc się przez oczka sita. Układ taki w przybliżeniu ma przypominać naszą skóre (sito) i substancje aktywne wewnątrz kremu (ziarna piasku mniejsze od oczek sita).

Łatwo domyśleć się, że bardzo mała część ziaren przedostanie się przez oczka sita bo po pierwsze piasek jest wilgotny (cząstki przyklejają się do siebie), a po drugie tylko niewielka część całej masy piasku ma ziarna mniejsze od oczek sita i wogóle jest w stanie przecisnac się przez oczka. Najlepszą metodą żeby pomóc ziarnom w przedostaniu się z górnych warstw do dolnych i samej powierzchni sita jest potrząsanie nim. Metoda tak stara jak sito. Potrząsając więc sitem odpowiednio długo jesteśmy w stanie z bardzo dobrą skutecznością wyciągnąc z mieszaniny niemalże cały materiał o rozmiarach mniejszych niż oczka sita. I tak właśnie działają ultradźwięki. Ultradźwięki to nic innego jak dźwięki o wysokiej częstotliwości. Częstotliwość, czyli właściwość fizyczna opisująca ich natężenie jest wyrażana w Hercach, a Herc to jednosta wyrażona przez 1/sekunda. Dla przykładu, jeśli wbijamy gwóźdź i uderzamy młotkiem co sekundę, wówczas uderzamy z czestotliwością 1Hz. Co maja jednak ulradźwięki i herce do sita? Ultradźwięki wywołują drgania (dźwięk to nic innego jak fala mechaniczna), które prowadzą do tego, że materia w ośrodku poddanym ulradźwiękom bardzo szybo przemieszcza się. Teraz podobieństwo między sitem, piaskiem i potrząsaniem a skóra, kremem i ultradźwiękami jest bardziej oczywiste. Dodam, że ultradźwięki stosowane w kosmetyce mają natężenie od kilku tysięcy do kliku milionów Herców.

Informacja o Atelier LANCHEE

Jesteśmy firmą, której misją jest pomoc w kreowaniu wizerunku eleganckiej i pięknej kobiety oraz zadbanego mężczyzny. Wiemy, jak ważne jest dzisiaj pierwsze wrażenie zarówno w biznesie jak i w życiu prywatnym. Między innymi z myślą o tym stworzyłyśmy nasza firmę, by móc sprostać wszystkim chwilom ważnym dla Was. Nasze usługi są na poziomie światowych trendów mody fryzjerskiej jak i kosmetycznej. Pierwszoplanowym jest u nas zawsze klient i jego wymagania.

Galeria zdjęć
SONOKAWI.jpg
Sonoforeza.jpg
Sonoforeza-1.jpg
Mapa
50zł
Zamiast 100zł
Rabat:
50%
Oszczędzasz:
50zł
wyprzedane
Warunki oferty
 • Kupon można wykorzystać do 12.12.2017r
 • Prosimy o rezerwowanie terminu spotkania z tygodniowym wyprzedzeniem
 • Rezerwacja pod nr telefonu 55 618 02 64
 • OFERTA DNIA do wykorzystania u Naszego Partnera, po zakupieniu kuponu na TIMEdeal.pl
POLEĆ DEAL
Dane kontaktowe
 • Atelier Lanchee usługi fryzjersko-kosmetyczne
 • Romualda Traugutta 31c
 • 82-300 Elbląg
 • lanchee.pl
 • Tel. 55 618 02 64
Oferty dnia:
Wybierz kategorię:
Wszystkie
 • Wszystkie
 • Zdrowie i uroda