Wyszukaj
49 zł zamiast 90 zł:
LETNI RELAKS Z INFINITY - 1 z 2 zabiegów do wyboru PEELING KAWITACJNY lub SONOFOREZA !
Informacje dotyczące oferty

49zł zamiast 90 zł: LETNI RELAKS Z INFINITY - 1 z 2 zabiegów do wyboru PEELING KAWITACJNY z masażem twarzy szyi i dekoltu oraz regeneracyjną maską, lub SONOFOREZA z masażem twarzy szyi i dekoltu z regeneracyjną maską

 

1) PEELING KAWITACYJNY Z MASAŻEM TWARZY SZYI I DEKOLTU PLUS  MASKA

 

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. To system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling kawitacyjny działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest odnowiona i odświeżona skóra.

Masaż  jest jedną z bardzo skutecznych metod kosmetycznych, która świetnie regeneruje skórę . Polega on na pobudzaniu mięśni twarzy, oraz układu krążenia. Dzięki niemu poprawia się kondycja skóry. Podczas masażu ręce masującego wywierają ucisk na skórę oraz leżące głębiej tkanki, powodując ich rozluźnienie i zmniejszenie napięcia. Masaż poprawia samopoczucie, odpręża, dodaje sił witalnych i pozwala ukoić nerwy po ciężkim dniu pracy.

 

Proponowany zabieg to praktycznie połączenie oczyszczających sił peelingu kawitacyjnego, z nawilżającym efektem kremowej maski i pobudzającym masażem twarzy. Jest to relaksacyjny zabieg, który, uwalnia od codziennych trosk i napełnienia nowymi siłami życiowymi naszą skórę.

 

2) ZABIEG SONOFOREZY Z MASAŻEM TWARZY SZYI I DEKOLTU

 

Sonoforeza jest to metoda, która wykorzystuje wibracje ultradźwiękowe do działania na głębsze warstwy skóry poprzez stymulujący mikromasaż. Stosowanie sonoforezy ma dobroczynny wpływ na skórę zwalczając efekty przedwczesnego starzenia. Sonoforeza to przede wszystkim relaksujący masaż oraz niezwykle wydajny sposób wtłaczania w głąb skóry substancji odżywczych oraz aktywnych. Podczas zabiegu wytwarzane jest ciepło wewnątrz skóry, które penetruje tkanki. Sonoforeza również odpręża skórę i mięśnie poprzez głęboki mikromasaż, który poprawia przepływ krwi i limfy. W rezultacie poprawiony jest metabolizm komórek oraz ich regeneracja.

Podstawowy zabieg pielęgnujący skórę twarzy w skład, którego wchodzi demakijaż, peeling twarzy, nawilżenie skóry wapozonem, wtłoczenie serum za pomocą, sonoforezy, masaż twarzy szyi i dekoltu oraz krem wykończeniowy.

Podczas zabiegu po złuszczeniu naskórka w głębokie warstwy skóry wtłaczane zostaje za pomocą sonoforezy serum dobrane do potrzeb skóry, które w intensywny sposób odbudowuje i pobudza skórę, a co za tym idzie uelastycznia ją i spłyca zmarszczki.

 

ZAPRASZAM DO WYKUPIENIA KILKU KUPONÓW I POŁĄCZENIA ZABIEGÓW W SERIE INTENSYWNEJ REGENERACJI SKÓRY!!!

 

Informacje o firmie

Gabinet urody INFINITY znajduje się w samym sercu Elbląga, na ul. Ratuszowej 6/1

Gabinet zaprasza na:

 • Podstawowe zabiegi kosmetyczne (henna, regulacja, depilacja, oczyszczanie, masaż twarzy)
 • Profesjonalne zabiegi kosmetyczne twarzy przy użyciu specjalistycznego sprzętu (mezoterapia bezigłowa, liposukcja kawitacyjna, fale radiowe, peeling kawitacyjny, sonoforeza, jonoforeza, galwanizacja, mikrodermabrazja, darsonval, oczyszczanie przy pomocy brushera)
 • Indywidualnie dobrane terapie skóry twarzy szyi i dekoltu.
 • Złuszczanie kwasem TCA
 • Podstawową pielęgnacje dłoni i stóp oraz zabiegi silnie regenerujące.
 • Zakładanie rzęs
 • Sprzedaż kosmetyków
 • Pielęgnacja ciała oraz masaże

Profesjonalizm oraz miła i przyjazna atmosfera gabinetu pozwolą Państwu zrelaksować się i choć na chwilę zapomnieć o trudach codziennego życia…

Serdecznie zapraszam na bezpłatną konsultację połączoną z diagnostyką kosmetyczną skóry twarzy.

 

 

Godziny otwarcia:

 

poniedziałek-piątek 8.00-18.00

UWAGA ! Na indywidualne życzenie klienta godziny otwarcia mogą zostać zmienione !

 

Galeria zdjęć
obraz_4052.jpg
obraz_4255.jpg
obraz_2474.jpg
Mapa
49zł
Zamiast 90zł
Rabat:
46%
Oszczędzasz:
41zł
Sprzedano już:
10
wyprzedane
Warunki oferty
 • Kupon do wykorzystania do końca sierpnia 2017r
 • Prosimy o wcześniejszą rezerwacje telefoniczną pod nr 609-696-696
 • OERTA DNIA do wykorzystania u Naszego Partnera, po zakupieniu kuponu na TIMEdeal.pl
POLEĆ DEAL
Dane kontaktowe
 • Gabinet urody INFINITY
 • ul. Ratuszowa 6/1
 • 82-300 Elbląg
 • Tel. 609 696 696
Oferty dnia:
Wybierz kategorię:
Wszystkie
 • Wszystkie
 • Zdrowie i uroda