Wyszukaj
pokaz wszystkie
Pole Golfowe Sand Valley
Pole golfowe Sand ValleyPole golfowe Sand ValleyPole golfowe Sand ValleyPole golfowe Sand ValleyPole golfowe Sand Valley
Informacje o rabacie:

Z Kartą Rabatową TIMEdeal rabat już wkrótce

Informacje o firmie:

Pole Golfowe

Pole golfowe Sand Valley powstało w latach 2006-2009. Codzienne prace konstrukcyjne i kształtujące pole prowadzone były przez Tonego Ristole. To właśnie jego rzemiosło widać we wszystkich detalach pola. Natomiast Lassi Pekka Tilander i Kai Hulkkonen odpowiadali za wytyczenie fairwayów i sporządzenie projektu komponujące pole golfowe z naturalną rzeźbą terenu.

Architekci pracujący nad projektem Sand Valley inspirowali się głónie projektami pól golfowych, które powstały na początku XX wieku, a zatem najbardziej legendarnymi pola golfowymi na świecie. W rezultacie tego, gra w golfa w Sand Valley, różni się od tej na nowoczesnych polach. Fairwaye są tu bardzo szerokie, nie ma bocznych bunkrów karających słabsze uderzenia i w czasie gry nie "zaznamy dużo wody". Chociaż nasze pole nie znajduje się na wybrzeżu, to nie ma zbyt wielu pól, które niczym Sand Valley mają tak liksowy charakter. Sand Valley zostało zaprojektowane tak, by testować gracza, jego osąd sytuacji oraz umiejętność stosowania strategii w swojej grze. Z pewnością gracze, którzy nie spróbują dostosować swojej gry do panujących warunków, uznają to pole za trudne i nieprzyjazne. Natomiast ci, którzy z powodzeniem podejmą wyzwanie, planując swoją grę, zostaną nagrodzenie dobrym wynikiem i niesamowitą satysfakcją po zdanym egzaminie z prawdziwego golfa.

Akademia Golfa

Na Akademię Golfa Sand Valley składają się: driving range z trawiastym tee, 6-dołkowe małe pole i putting green. Taki rozległy obszar przeznaczony do ćwiczeń oraz nauki gry w golfa daje możliwość zorganizowania Akademii nawet dla 100 uczestników w jednym czasie. A ponadto pozwala odtworzyć całą gamę sytuacji, z którymi spotykamy się na pełnowymiarowym polu golfowym, co jest również cenne dla zaawansowanych golfistów.

Naszą Akademię zapoczątkował w 2008 roku Paul McLoughlin, posiadający tytuły: Qualifield Member of the PGA of America, PGA of Great Britain and Ireland oraz PGA Polska.

Od 2011 roku Sand Valley Golf Club pozyskał na stanowisko PGA Golf Professional trenera z PGA Polska Andrzeja Rynkiewicza, który w latach 2008 - 2009 był Head Pro w Amber Baltic Golf Club. Andrzej Rynkiewicz jest Qualifield Member PGA Polska Member PGA of Europe, promotorem golfa w Polsce, jak i poza granicami kraju. Obecnie przy współpracy z miastem Pasłęk wprowadza dyscyplinę golf do programów nauczania pasłęckich szkół podstawowych i gimnazjalnych.

W 2011 roku Akademia Golfowa Sand Valley nadal funkcjonuje i cieszy się dużym powodzeniem. Serdecznie zapraszamy!

Mapa
  • Dane kontaktowe
  • ul. Sand Valley 23
  • - Pasłęk
  • tel.: +48 55 248 24 00
  • kom.: +48 600 260 240
  • www: sandvalley.pl
POLEĆ
Galeria
Pole golfowe Sand ValleyPole golfowe Sand ValleyPole golfowe Sand ValleyPole golfowe Sand ValleyPole golfowe Sand Valley
Polub nas na Facebooku
PayU - Bezpieczne płatności internetowe