Wyszukaj
pokaz wszystkie
Arbiter Hotel ***
Hotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel Arbiter
Informacje o rabacie:

Z Kartą Rabatową TIMEdeal do końca czerwca rabat 10% na (ciasto z kawą).

Informacje o firmie:

Serdecznie zapraszamy do Arbiter Hotel ***  położonego w centrum miasta, w sąsiedztwie Starówki i Przystani Żeglugi. Arbiter Hotel  to  największy w Elblągu obiekt konferencyjny, który oferuje kompleksową i w pełni profesjonalną organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych – „Business Center” . Doskonałe warunki do ich przeprowadzania, stwarzają walory lokalowe hotelu oraz urozmaicona oferta kulinarna restauracji wzbogacona pakietem imprez towarzyszących. Dobra lokalizacja Hotelu, stanowi doskonałą bazę do organizacji imprez  rekreacyjno -wypoczynkowych. Obiekt posiada 112 pokoi, w tym 5 apartamentów, 2 Restauracje i Klub Nocny Epoca VIP, 7 Sal Konferencyjnych od 12 do 206 osób z pełnym wyposażeniem. Zapraszamy do skorzystania z bogatej i różnorodnej oferty imprez okolicznościowych, od kameralnych przyjęć w gronie rodzinnym, aż po wystawne bankiety i niezapomniane bale. Zorganizujemy Państwu konferencje, sympozja, szkolenia, imprezy integracyjne i motywacyjne, eventy, pikniki. 

Nasze doświadczenie, profesjonalna obsługa oraz bogate zaplecze gastronomiczne, konferencyjne i rekreacyjne są tego gwarancją. Usytuowanie Elbląga w sąsiedztwie Żuław Wiślanych pozwala na ciekawą organizację czasu wolnego. Urokliwe krajobrazy Wysoczyzny Elbląskiej stanowią wielką atrakcję dla turystów. Dodatkowym atutem jest bliskość do Malborka, gdzie znajduje się Zamek Krzyżacki wpisany na listę UNESCO w 1997 roku, który obecnie przyciąga niezliczone rzesze turystów. W oparciu o atrakcje okolic Elbląga specjalizujemy się w organizacji pobytów turystycznych oraz konferencyjnych z urozmaiconym programem. Naszym Gościom szczególnie polecamy: Rejs Kanałem Elbląskim – rejs statkiem po trawie, wycieczki wodolotem do Krynicy Morskiej, wycieczki do Kaliningradu, do Fromborka, Trójmiasta. Dodatkową atrakcją są wycieczki do Obwodu Kaliningradzkiego drogą morską. Arbiter Hotel - Twoje miejsce w Elblągu!

Gastronomia

„O zalewajko, potraw królowo, kto ciebie jada, ten czuje się zdrowo… O zalewajko, ty zup królowo, kto ciebie nie jadł, nie chowa się zdrowo… „ Arbiter Hotel sławny jest z życia towarzyskiego. Hotel od wielu lat skupia elitę towarzyską i intelektualną Elbląga, wabiąc wyrafinowaną kuchnią, profesjonalną, dyskretną obsługą. Odbywają się tu ekskluzywne bale, przyjęcia, bankiety, uroczyste kolacje i niezliczone jubileuszowe fety. Do Państwa dyspozycji oddajemy Restaurację „Arbiter” i Restaurację „Europejską”, serwujące specjały kuchni regionalnej i europejskiej .Tylko w Arbiter Hotel możecie Państwo skosztować „zalewajki elbląskiej” jedynej w regionie zupy z tradycjami, których korzenie sięgają dawnych elbląskich czasów. Nasze menu to potrawy, które przywołują specyfikę odmiennych miejsc i kultur, z ich najwspanialszymi kulinarnymi odkryciami. Menu z pewnością spełni oczekiwania i wymagania nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy. Korzystamy z najlepszych i zawsze świeżych produktów. Aby zaskoczyć naszych Gości nowymi smakami, wraz ze zmieniającymi się porami roku proponujemy urozmaicone dania sezonowe.

Restauracja Arbiter - Zapraszamy do naszej stylowej restauracji codziennie w godz.13.00 – 22.00. Restauracja dla 80 os .Podawane są w niej wyśmienite dania kuchni regionalnej i europejskiej sporządzone według oryginalnych receptur szefa kuchni. Wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco z najwyższej jakości produktów. Na popołudniową kawę z pysznym ciastem zapraszamy na taras z widokiem na Elbląską Starówkę. Restauracja Europejska – codziennie w godz. 07.00 – 10.00 serwowane są w niej wyśmienite śniadania w formie stołu szwedzkiego. Restauracja dla 200 os. Serdecznie zapraszamy do organizacji: imprez okolicznościowych, wesel, chrzcin, bankietów, urodzin, szalonych studniówek, odlotowych osiemnastek i niezapomnianych wieczorów kawalerskich i panieńskich! . Imprez integracyjnych, balów catering dla biznesu i imprez okolicznościowych.

Zastanawiacie się Państwo nad wyborem miejsca do przeprowadzenia i organizacji szkolenia, konferencji, imprezy integracyjnej bądź okolicznościowej. Brakuje Państwu pomysłu lub czasu na zorganizowanie niezapomnianego spotkania pracowników lub klientów, nasze Centrum Konferencyjne służy pomocą.

W sposób kompleksowy zorganizujemy kameralne spotkanie czy imprezę dla dużej grupy. Nasze Centrum Konferencyjne zmierza w kierunku odciążenia Państwa od szeregu uciążliwych czynności związanych z organizacją różnego rodzaju imprez, pozwalając się skupić na wyłącznie jej najważniejszej części. Począwszy od przygotowania i zaprezentowania oferty poprzez realizację zamierzonych celów, kończąc na rozliczeniu.

Proponujemy:

 • rezerwację miejsc w hotelu 
 • rejestrację uczestników i organizację recepcji 
 • sprzęt konferencyjny 
 • catering
 • organizację imprez integracyjnych i motywacyjnych, eventy, pikniki 
 • obsługę techniczną, artystyczną, fotograficzną, muzyczną 
 • transfery autokarowe, bilety
Mapa
 • Dane kontaktowe
 • Pl. Słowiański 2
 • - Elbląg
 • tel.: 55 230-61-36
 • kom.: 500 055 051
 • www: arbiterhotel.pl
POLEĆ
Galeria
Hotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel ArbiterHotel Arbiter
Polub nas na Facebooku
PayU - Bezpieczne płatności internetowe