Wyszukaj
pokaz wszystkie
Gabinet wySpa
wySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPA
Informacje o rabacie:

Dla posiadaczy Karty Rabatowej TIMEdeal 15% rabatu na wszystkie zabiegi na ciało

Informacje o firmie:

Gabinet wySpa powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach. W pięknie przygotowanych wnętrzach świadczymy zabiegi i usługi na najwyższym poziomie. Naszymi przewodnimi słowami, którymi kierujemy się podczas pracy są: ZDROWIE, URODA, STYL. To właśnie te trzy słowa wskazują, że wszystkie zabiegi wykonywane u nas wpływają pozytywnie na Państwa zdrowie, zewnętrzny wygląd i styl.

Wyspecjalizowana kadra, z dużym doświadczeniem, pracuje według ścisłych wytycznych, co sprawia, iż zabiegi, które kojarzą się źle lub z bólem, są wykonywane w relaksujący dla Państwa sposób.

Do wykonywania zabiegów wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który oprócz znakomitych rezultatów, skraca ich czas. Posiadamy  m.in.: Abacosun - żelazko antycellulitowe - Pompa VacuElectroColor, Cerri - Shapetonic, Abacosun - Mikrodemabrazja Diamentowa - Diamond Peel, Abacosun - żelazko przeciwzmarszczkowe Facial Lifting System.

Kompletując ofertę naszego gabinetu, staraliśmy się połączyć  zabiegi spa z popularnymi usługami. Dzięki temu, w jednym miejscu, w przyjemny sposób - mogą Państwo miło spędzić czas i wykonać szereg czynności dla siebie ( dla swojego zdrowia ), które do tej pory wykonywali Państwo w kilku miejscach.

Proponujemy: profesjonalne i kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne na twarz, najnowsze metody modelujące i wyszczuplające ciało, korektę i stylizację płytki paznokcia, solarium, sprzedaż kosmetyków i kosmeceutyków..

Serdecznie zapraszamy do współpracy - Państwa czas, wygląd i zdrowie są naszym absolutnym priorytetem.

mgr Justyna Parzych - Wojak

kosmetolog, promotor zdrowia

 

Polecamy najnowsze metody modelujące ciało do których zaliczamy:

  • ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE
  • SHAPETONIC RF SYSTEM (ELEKROSTYMULACJA + FALE RF)
  • CELLULOLOGIA (MASAŻ PRÓŻNIOWY)
  • MIKROSTYMULACJA
  • MASAŻE MANUALNE
  • BODY SPACE (BIEŻNIA VACUM)
Mapa
POLEĆ
Galeria
wySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPAwySPA