Wyszukaj
pokaz wszystkie
Szkoła Tańca i Agencja Artystyczna BROADWAY
BroadwayBroadwayBroadway2BroadwayBroadwayBroadwayBroadwayBroadway
Informacje o rabacie:

Dla posiadaczy Karty Rabatowej TIMEdeal 10% zniżki na karnet miesięczny dla nowych klientów.

Informacje o firmie:

Szanowni Państwo, zapraszam Państwa do naszej Szkoły Tańca & Agencji Artystycznej „Broadway“ . Posiadam 15 letnie doświadczenie taneczne, Jako wielokrotna Mistrzyni Polski i Mistrzyni Świata w 1999 roku Formacji Standardowych gwarantuję wysoką jakość prowadzonych zajęć i kursów oraz profesjonalizm w doborze instruktorów.

Ewa Kalka

Szkoła Tańca i Agencja Artystyczna „BROADWAY” działa od lipca 2006 roku. W gronie pedagogicznym znajdują się m.in. Mistrzowie Świata Formacji Tanecznych, Mistrzowie Polski w Tańcu Towarzyskim, Pedagodzy Baletu Klasycznego, Modernu i Jazzu, profesjonalni instruktorzy hip - hop, Yogi i Fitnessu. Tu na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Na trzech salach wyposażonych w profesjonalny sprzęt muzyczny i lustra możecie ćwiczyć zarówno solo, jak i w parach. Aby zapewnić komfort naszym Klientom organizujemy zajęcia w grupach kameralnych. Każdego z Was będziemy traktować indywidualnie. Gwarantujemy dobrą zabawę w miłej atmosferze!!!

Broadway Oferuje:

LEKCJE TAŃCA I GIMNASTYKA

Zapraszamy na kursy tańca, dzięki którym odkryjecie, że taniec to nic trudnego. Przekonacie się, że warto jest ćwiczyć. Proponujemy ruch w każdej formie, za przystępną cenę. Z nami nauczysz się tańca towarzyskiego, modernu, jazzu, hip - hop, baletu klasycznego, Salsy, Latin Solo, a także poznasz tajniki tanecznego Fitnessu i Yogi. Jako jedyna Szkoła w Elblągu zapraszamy na profesjonalne lekcje rytmiki baletowej oraz baletu klasycznego prowadzone przez profesora baletu klasycznego. Zajęcia taneczne skierowane są do dzieci od 4 roku życia, młodzieży oraz dorosłych. Przyjdź do nas, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

TWÓJ INDYWIDUALNY INSTRUKTOR

Przygotowujesz się do pierwszego tańca weselnego, nie czujesz się zbyt pewnie w tańcu w parze, po prostu chcesz nauczyć się tańczyć, ale nie masz czasu na regularne zajęcia taneczne. Umów się z instruktorem na lekcje indywidualne. Możesz mieć pewność, że nauka pójdzie szybko. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dopasowujemy program i metodę nauczania w zależności od potrzeb i możliwości, staramy się w jak najkrótszym czasie nauczyć swobodnego poruszania się w tańcu.

POKAZY TAŃCA

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą artystyczną Grupy Tańca Estradowego „BROADWAY”.

Jeśli pragną Państwo zapewnić swoim klientom doskonałą zabawę podczas imprezy integracyjnej, festynu, czy balu proponujemy niezwykłe taneczne show łączące gorące rytmy latynoskie, rock & rollowe i nie tylko. Nasza grupa składa się z tancerek oraz pary tanecznej, którzy obecnie prezentują choreografie w różnych stylach tanecznych m.in. tango, salsa, can can. Nasi tancerze na Państwa życzenie poprowadzą naukę tańca, taneczne zabawy i konkursy integracyjne, co zapewni niezapomniane przeżycia w ciągu całej imprezy.

TANECZNY WYPOCZYNEK

Szkoła Tańca BROADWAY jest organizatorem wypoczynku połączonego z zajęciami tanecznymi i rekreacją. Co roku organizujemy tygodniowe zimowiska oraz kolonie w okresie wakacyjnym. Gwarantujemy zakwaterowanie w warunkach hotelowych, pełne wyżywienie, ubezpieczenie, ciekawy program zajęć, profesjonalną kadrę instruktorsko – pedagogiczną. To wszystko za bardzo przystępną cenę. Więc jeśli chcesz, aby Twoje dziecko odpoczywało w ruchu, rozwijało pasję do tańca, uczyło się różnych technik tańca, pracowało nad kondycją fizyczną i przy tym świetnie się bawiło – wyślij je na Taneczny Wypoczynek.

KONCERTY GALOWE BROADWAY

Co roku pedagodzy i tancerze Szkoły Tańca BROADWAY przygotowują prawdziwe artystyczne widowisko. Koncerty Galowe realizowane są raz w roku i służą podsumowaniu rocznej pracy dzieci, młodzieży z pedagogami. Przedstawiane są wówczas choreografie w różnych stylach tanecznych od baletu klasycznego przez hip – hop po salsę. Z roku na rok można zauważyć rozwój tancerzy oraz coraz ciekawsze choreografie w ich wykonaniu.

Jeśli chcesz obejrzeć zwiastuny filmów kliknij poniższy link:

- http://www.aabmedia.pl/broadway/

- http://www.aabmedia.pl/broadway2011/ 

Mapa
POLEĆ
Galeria
BroadwayBroadwayBroadway2BroadwayBroadwayBroadwayBroadwayBroadway
Polub nas na Facebooku
PayU - Bezpieczne płatności internetowe